IT Support

Location: Przechlewo, Poland

Deadline:

Contact person: Karolina +48 574171959

Goodvalley  to wiodący producent żywności najwyższej jakości. W Goodvalley z pasją poświęcamy się tworzeniu nowych sposobów produkcji, chroniąc przy tym środowisko naturalne.

Obecnie zatrudniamy w Polsce ponad 1300 osób. Nasze mięso i wędliny dostarczamy zarówno na rynek krajowy jak i zagraniczny. Masz dużo energii, pomysłów i wiesz jak efektywnie zarządzać swoim czasem - dołącz do nas !!!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Informatyk/ IT Support

Miejsce pracy: Przechlewo (pow. człuchowski)

Opis stanowiska:

  • wsparcie dla użytkowników i rozwiązywanie bieżących problemów,
  • utrzymanie i rozwój sieci komputerowej oraz infrastruktury teleinformatycznej,
  • wykonywanie napraw i konserwacji sprzętu,
  • bieżąca obsługa oprogramowania używanego w firmie.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • znajomość systemów Windows i pakietu Microsoft Office (wskazany Office 365),
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i wykonywaniu obowiązków,
  • dobra organizacja czasu pracy i ustalania priorytetów,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • dyspozycyjność i elastyczność,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego -jako dodatkowy atut.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • naukę i doskonalenie znajomości języka angielskiego,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną i bogaty pakiet socjalny,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Oferty zawierające CV z dopiskiem „Rekrutacja IT” prosimy
przesyłać na adres praca@goodvalley.com

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Goodvalley sp. z o.o. i Goodvalley Agro S.A na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: Administratorem moich danych osobowych jest Goodvalley sp.  z o.o. i Goodvalley Agro S.A z siedzibą w Przechlewie

Jednocześnie informujemy, że:

  • udzielenie zgody jest dobrowolne,
  • w każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody,
  • dane osobowe przechowywane są przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – do czasu wycofania zgody,
  • przysługuje Pani/Panu żądanie dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania.