Technolog mięsa

Location: Przechlewo, Poland

Deadline:

Contact person: Karolina Różek +48 574 171 959

Właściwi pracownicy są w centrum Goodvalley. Ciężko szukamy odpowiednich ludzi do pracy i inwestujemy w tych, których wybieramy. Bez względu na to, jaką pozycję zajmujesz w Goodvalley, wszyscy ponosimy wspólną odpowiedzialność: zapewnienie doskonałości w naszym cyklu produkcyjnym od pola do stołu. Pracując w Goodvalley jesteś częścią międzynarodowej grupy, rozwijającej się w sposób odpowiedzialny i której dumą jest troska o pracowników poprzez motywację, szkolenia i zaufanie.

Zakres obowiązków:

  • Czynny udział w przygotowywaniu prób technologicznych
  • Tworzenie i wypełnienie dokumentacji technologicznej dla klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • Tworzenie specyfikacji na nowe produkty i uzupełnienie specyfikacji na produkty już istniejące

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy technologa minimum 2 lata
  • Wykształcenie minimum średnie- technolog żywności lub pokrewne
  • Znajomość obsługi komputera MS Office
  • Skrupulatność i dokładność
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Pomoc przy wdrożeniu do stanowiska
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze technologii
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in.:
    • Prywatna opieka medyczna
    • Paczki świąteczne
    • Dofinansowanie do wypoczynku i do kolonii dla dzieci pracowników
    • Rabat przy zakupach w sklepie firmowym

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Goodvalley sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: Administratorem moich danych osobowych jest Goodvalley sp. zo.o. S.A. z siedzibą w Przechlewie.

Jednocześnie informujemy, że:

  • udzielenie zgody jest dobrowolne,
  • w każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody,
  • dane osobowe przechowywane są przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – do czasu wycofania zgody,
  • przysługuje Pani/Panu żądanie dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania