Kontroler produkcji

Location: Przechlewo, Poland

Deadline: 16 August 2021

Contact person:

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Przechlewo

Czym będziesz się zajmował(a):

- rozliczaniem rzeczywistego zużycia surowców i materiałów

- śledzeniem nieprawidłowości procesu przepływów materiałowych

- raportowaniem wyników produkcyjnych

- identyfikacją marnotrawstw oraz ciągłym doskonaleniem procesów

Oczekiwania:

- Wykształcenie min. średnie

- Zdolności analityczne

- Dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy własnej

- umiejętność komunikacji z wieloma osobami wewnątrz organizacji w wielu działach (zrozumienie     priorytetów, problemów z innego punktu widzenia, kreatywne szukanie rozwiązań)

- Umiejętność pracy w zespole

- Zaangażowanie w wykonywanie zadań

- obsługa programu MS Office w szczególności MS Excel na dobrym poziomie

Oferujemy:

- Ciekawe i rozwojowe zadania

- Pracę w doświadczonym i zróżnicowanym zespole

- Wsparcie przy wdrożeniu do nowych zadań

- rozwój wiedzy i umiejętności oraz zdobycie doświadczenia

CV wraz z dopiskiem „Rekrutacja Kontroler produkcji” prosimy przesłać na adres: praca@goodvalley.com

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Goodvalley sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: Administratorem moich danych osobowych jest Goodvalley sp. z o.o. . z siedzibą w Przechlewie

Jednocześnie informujemy, że:

  • udzielenie zgody jest dobrowolne,
  • w każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody,
  • dane osobowe przechowywane są przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – do czasu wycofania zgody,
  • przysługuje Pani/Panu żądanie dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania