Brygadzista produkcji roślinnej

Location: Przechlewo, Poland

Contact person: +48 728 443 823

Zadania:

  • Przygotowywanie planu prac dziennych/tygodniowych we współpracy z kierownikiem,
  • Nadzorowanie i koordynowanie prac w terenie zgodnie z wytycznymi i KPI,
  • Codzienny kontakt i nadzorowanie prac operatorów,

Wygania:

  • umiejętności organizacji pracy zespołu,
  • komunikatywność i umiejętność dowodzenia grupą,
  • znajomość programów MS Office,
  • prawo jazdy kat. B+E lub T,
  • mile widziane doświadczenie lub wykształcenie w produkcji roślinnej,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełnym etacie na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia z zarządzania.
  • Szkolenie na ładowarki teleskopowe
  • Szkolenia dla użytkowników opryskiwaczy Ś.O.R.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Prywatną opiekę medyczną i bogaty pakiet socjalny(dofinansowanie do wycieczek, dofinansowanie do wyżywienia szkolnego dzieci),
  • Imprezy integracyjne,
  • Paczki świąteczne,

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.Jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoje zgłoszenie na adres
e-mail:  praca@goodvalley.com

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Goodvalley sp. z o.o. oraz Goodvalley Agro S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: Administratorem moich danych osobowych jest Goodvalley sp. z o.o. oraz Goodvalley Agro S.A. z siedzibą w Przechlewie)

Jednocześnie informujemy, że:

  • udzielenie zgody jest dobrowolne,
  • w każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody,
  • dane osobowe przechowywane są przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – do czasu wycofania zgody,
  • przysługuje Pani/Panu żądanie dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania.