10 серпня відбулось засідання журі конкурсу ґрантів «Село мрії» від «Ґудвеллі Україна» з бюджетом 2 100 000 грн.
Загалом, участь у змаганні взяли 58 заявок з Калуського, Івано-Франківського та Стрийського районів, з яких 47 отримали фінансування.

Отже представляємо вашій увазі назви проєктів-переможців.

1. ГО "Громада сіл Різдвяни та Старий Мартинів "Наш край" – Благоустрій кладовища
2. Коростовичівський старостинський округ – Зовнішній ремонт клубу с.Коростовичі;
3. Коростовичівський старостинський округ – Облаштування історичної пам’ятки в с.Куропатники;
4. Ініціативна група мешканців в партнерстві з Бурштинською міською радою (с.Озеряни та Слобода) – Дитячий простір;
5. Дем’янівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» (с.Дем’янів) – Комфортному дитинству;
6. Благодійна організація «Підгороддя» − Щасливе дитинство у с.Перенівка;
7. Благодійна організація «Підгороддя» – Здоров’я понад усе;
8. Клуб села Яглуш (Підкамінський старостинський округ) – Втілення мрій яглушан;
9. Підкамінський старостинський округ – Щасливе дитинство с.Дички;
10. Дорогівський старостинський округ – Автобусні зупинки – комфорт для мешканців села Дорогів;
11. Дорогівський старостинський округ – Вуличне освітлення с.Колодіїв;
12. ГО «Краса рідного краю» – Громадський простір громади села Кремидів;
13. Медухівський старостинський округ Дубовецької сільської ради – Впорядкування джерела питної води с.Медуха по вул.Тернопільській;
14. Деліїївська ГО «Твори добро» – Ремонт адміністративної будівлі громади для облаштування центру Деліївського старостинського округу;
15. ГО «Краса рідного краю» (c.Кінчаки) – Створення громадського простору в Будинку культури с.Кінчаки;
16. Маріямпільський старостинський округ – Маріямпіль – село нашої мрії;
17. Дубовецька сільська рада (с.Водники) – Громаді Водники комфортний громадський простір;
18. ГО «Відродження Тумира» – Село Тумир привабливе для проживання;
19. ГО «Паросток» (с.Тустань) – Облаштування громадського простору в Народному домі с.Тустань;
20. ГО «Відродження Ланів» – Твоя безпека;
21. Кінашівський старостинський округ (с.Курів) – Благоустрій та культурний стан земельної ділянки прилеглої до криниці в селі Курів по вулиці Шевченка;
22. Галицька міська рада – Місце щасливого та здорового дитинства (вул.Н.Вівчаренко, 19 м.Галич);
23. ГО «Мостищанський господар» (с. Мостище) – Зона відпочинку «Побачення на краю села»;
24. Голинський ліцей, Голинський старостинський округ Калуської міської ради – Освітній простір взаємодії та спілкування;
25. ГО «Перспективні зміни» спільно з Копанківським старостинським округом – Капітальний ремонт адміністративної будівлі для забезпечення діяльності старостинського округу села Копанки;
26. Копанківська гімназія Калуської міської ради – «Сучасний діджитал-простір Копанківської гімназії»;
27. Громадська організація «Спортивний клуб» с. Середній Бабин – «Сільський стадіон – популяризація здорового способу життя в селі»;
28. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини села Студінка – Альтернатива газовому теплопостачанню;
29. Кропивницький старостинський округ Калуської міської ради – Забезпечення безпечних умов проживання;
30. Дитячий садок «Колобок» (с. Верхня) Верхнянської сільської ради – «Комфортні і сучасні меблі для нашої малечі»;
31. Ініціативна група с.Гуменів Верхнянської сільської ради – Будівництво роздягальні на стадіоні ФК Гуменів;
32. Дитячий садок «Журавлик» (с. Завадка) Верхнянської сільської ради – «Чиста вода – запорука здоров’я»;
33. Степанівська початкова школа Верхнянської сільської ради – Завершення робіт по облаштуванню внутрішніх туалетів в Степанівській початковій школі;
34. Верхнянська сільська рада Старостат сіл Негівці та Гуменів – Облаштування території скверу біля пам’ятника Борцям за волю України;
35. Станьківська гімназія Верхнянської сільської ради – Безпечне освітнє середовище – запорука успіху;
36. ГО «Вікторія С-В» с. Довжка Войнилівської селищної ради – Територія щасливого дитинства с. Довжка;
37. ГО «Вікторія С-В» с. Мошківці Войнилівської селищної ради – Комфортна зупинка – щасливі пасажири с. Мошківці;
38. ГО «Вікторія С-В» Сівка-Войнилівська Сівка-Войнилівської селищної ради – Поновлення фасаду клубу;
39. Довпотівська філія Войнилівського ліцею Войнилівської селищної ради – Енергозбереження ліцею;
40. Середнянська гімназія Войнилівської селищної ради – Капітальний ремонт харчоблоку Середнянської гімназії;
41. Луківський старостинський округ Войнилівської селищної ради – Комфортний народний дім;
42. Томашівська гімназія – Створення сучасного освітнього простору;
43. Войнилівська селищна рада Томашівський старостинський округ – Відновлення культури в селах громади;
44. Ініціативна група с. Чертіж Журавенської селищної ради – Встановлення огорожі на кладовищі с.Дубравка;
45. Ініціативна група с. Чертіж Журавенської селищної ради – Встановлення огорожі на кладовищі с.Тернавка;
46. Ініціативна група с. Чертіж Журавенської селищної ради – Дитячий майданчик в с.Чертіж;
47. Брошнів-Осадська селищна рада Кадобнянський старостинський округ – Заміна дверей у Кадобнянському старостинському окрузі.

Обов’язковою умовою конкурсу є підготовка звіту для компанії переможцями конкурсу після реалізації проєкту та постійне інформування громади про розвиток проєкту.

 

Goodvalley uses cookies to ensure that we give you the best experience on our website. By continuing to use our site, we assume that you are happy to receive all cookies on the Goodvalley website. However, if you want, you can change your cookie settings at any time. Find out more.